KURUMSAL

KURUMSAL

Sektörde 10.Yılımız

“Ehillik ve Dürüstlük” sloganı ile yola çıktığımız ve müşterilerimizin ihtiyaçlarıyla her geçen gün gelişerek çeşitlenen hizmetlerimizle 10. yılımızı geride bıraktık. 2012’den bu yana yurt çapında kurumsal müşterilerimizin “Teknik Bakım ve Onarım Hizmetleri” çatısı altındaki tüm hizmet ihtiyaçlarına Tasarium Yapı Modern İnşaat kurum kültürü ve bilgi birikimiyle çözüm üreterek yolumuza devam ediyoruz.

Vatanımızın 81 İlinde sizler için Şirketimiz komple inşaat taahhüt işlerinin yanı sıra; her türlü otomatik kapı sistemleri, kepenk, garaj kapısı, fotoselli kapı, endüstriyel kapı, hızlı pvc branda kapı, yangın kapıları, yana kayar kapı, bariyer ve manuel&monoblok panjur uygulamaları, düz ve lamine cam uygulamaları, tepmerli cephe cam uygulamaları, katlanır cam balkon, kış bahçesi, motorlu cam tavan teknolojileri, gyotin Cam sistemleri, PVC ve Alüminyum doğrama vitrin uygulamaları, komposite cephe sistemleri, silikon cephe ve kapaklı cephe cam uygulamaları, demontable ofis bölme sistemleri, alüminyum vitrin cephe uygulamaları, küpeşte korkuluk sistemleri, turnike sistemleri, elektromanyetik kilit sistemleri,  kartlı geçiş modülleri, ups güç kaynağı sistemleri, otomasyon kontrol üniteleri ve aksesuarları gibi alanlarda imalat, uygulama, satış ve pazarlama faaliyetleri, Teknik Bakım ve Onarım Hizmetleri veriyor ve bu hizmetleri geniş Teknik Personel Network ağımız ve donanımlı servis ve montaj araçlarımız ile tek adresten sağlıyoruz.  Ayrıca ihtiyaç duyduğunuz tüm diğer destek hizmetlerini de “Kurumsal Planlayıcı” kimliğimiz ile Tasarium Yapı Modern İnşaat Şirketi aracılığıyla en uygun şekilde sunabiliyoruz.

Biz hizmet sunduğumuz işletmelerinize kıymet veriyor, onları sizin adınıza koruyor, bakımını ve devamlılığını sağlıyoruz. Böylelikle sonraki yıllarda karşılaşabileceğiniz beklenmeyen masrafların önüne geçiyoruz. Önümüzdeki dönemde “Çoklu Kurumsal Planlayıcı” yapımızı güçlendirerek operasyonel verimliliğimizi daha da artırmayı, sektöre özel inovatif teknolojik yatırımlara devam etmeyi ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini mükemmellik seviyesine yükseltmeyi hedefliyoruz.